Modüler Fuar Standı

Modüler Fuar Standı

Modüler fuar standları ahşap konstrüksiyonlu özel fuar standlarının avantajlarını daha düşük bir maliyetle yakalamak isteyen katılımcılar için çekici bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır.en ucuz maliyetli standlar olup, maliyetiyle orantılı olarak kiralama ücreti de diğer sistemlere göre daha düşüktür. Tamamen alüminyum ve suntadan oluşan bu sistem en yaygın sistemdir. Ancak tasarım şıklığı oldukça zayıf olan bu sistem aynı zamanda fuarlarda Standart (Paket) stand olarak da kullanılan sistemdir.

Alüminyum konstrüksiyon ile hazırlanan ve firmanızın kurumsal kimliği ile ürünlerini yine size özel bir tasarımla ön plana çıkaran modüler fuar standları sizin için ideal çözüm olabilir.

Parçaların sökülüp takılarak bir araya getirildiği ve tekrar tekrar kullanılabilen standlar ''Modüler Standlar'' olarak adladırılırlar. Alüminyum ve mdflam /suntalamlar bir araya gelerek modüler fuar  standlarını oluştururlar. Ancak bunların yanı sıra standın işlevselliğini ve görselliğini arttırabilmek için farklı malzemelerde ilave edilebilir.